Poradnia życia rodzinnego czynna jest w każdy II i IV piątek miesiąca, w godzinach 1700 -1800, w kancelarii parafialnej.

Można też umówić się na spotkanie w innym terminie dzwoniąc wcześniej: pani Maria – 692 294 038 lub pani Elżbieta – 503 532 006


W poradni odbywają się przede wszystkim spotkania z narzeczonymi, których celem jest bezpośrednie przygotowanie do zawarcia sakramentu małżeństwa, w ramach trzech obowiązkowych spotkań.
Na spotkaniach, które odbywają się indywidualnie z każdą parą, jest czas na to, aby narzeczeni zapoznali się z nauką Kościoła dotyczącą sakramentalnego małżeństwa oraz odpowiedzialnego rodzicielstwa.

W poradni pracują powiernicy rodzin, którzy są również Nauczycielami Naturalnego Planowania Rodziny.
W dzisiejszych czasach coraz mocniej naszą uwagę przykuwa troska o czystość środowiska. Bronimy się przed wszystkim, co je zanieczyszcza, bo chcemy dłużej, zdrowiej i lepiej żyć! I mamy do tego prawo! W poradni można nauczyć się, od instruktorów, metody naturalnego planowania rodziny, która w żaden sposób nie szkodzi organizmom małżonków, ani nie narusza życia poczętego dziecka!
Zapraszamy również małżonków do korzystania ze spotkań, w naszej poradni!

Zapraszamy na naszą diecezjalną stronę www.dorodzin.opw.pl 

Dodaj komentarz