Prymicje br. Adama | Galeria fotografii

26 maja 2019

Pełni wdzięczności spoglądamy na nowego kapłana. Bóg niech będzie uwielbiony, że ciągle posyła kolejnych robotników do swojej winnicy, ponieważ żniwo jest wielkie. Każdy nowy kapłan to nowa nadzieja na to, że misja Jezusa Chrystusa polegająca na głoszeniu dobrej nowiny będzie kontynuowana. Oby brat Adam wypełniał tę misję z pokorą, jako brat mniejszy kapucyn, będąc zawsze gotowym do pójścia tam, gdzie nikt nie chce. Polecamy go też dobremu Bogu, aby radość z bycia posłanym towarzyszyła mu przez całe kapłańskie życie. Poniżej pamiątka fotograficzna z tej wyjątkowej uroczystości oraz z otwarcia naszego parafialnego ogródka kawiarnianego.

Fotografie: Sebastian Cessak