Bierzmowanie 2019 | Galeria

23 marca 2019

W ostatnim czasie trwała w naszej parafii wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzali poszczególni urzędnicy Kurii biskupiej z Gliwic. Na zakończenie wizytacji przyjechał do nas ks. bp Andrzej Iwanecki, który spotkał się ze wspólnotą braci kapucynów, odwiedził siostry posługujące w parafii, spotkał się z radą duszpasterską oraz udzielił sakramentu bierzmowanie grupie młodzieży z naszej parafii. Dla młodych to właśnie to wydarzenie było bardzo ważne, ponieważ stanowiło ono zwieńczenie ich drogi przygotowania do wkroczenia w dorosłe życie chrześcijańskie. Chcemy wierzyć, że moc Ducha Świętego pomoże im w dorosłym życiu szukać nieustannie bliskości z Jezusem Chrystusem, bez którego życie nie daje ani szczęścia, ani spełnienia, ani wyrazu. Niech te fotografii będą przypomnieniem tego ważnego momentu. 

Fotografie: Mirosław Szostak

 

Będziemy malować nasz kościół. Chcemy, żeby był piękny. 

Koszty tej inwestycji będą bardzo duże.

Dlatego bardzo prosimy o wsparcie.

 

 Chcę przekazać ofiarę

Nasz adres

  • Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego - Bracia Kapucyni
  • ul. Ligonia 2, 41-902 Bytom
  • tel. +48 32 787 75 10
  • e-mail: pks_bytom (at) kuria.gliwice.pl
  • konto parafii: 97 1240 1343 1111 0000 2367 4543

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…