Z życia parafii

8 października uczciliśmy 37. rocznicę pobytu w naszej parafii bł. Jerzego Popiełuszki.

4 października jak co roku w zakonie obchodzimy uroczystość św. Franciszka z Asyżu

Tradycyjnie w uroczystość Św. Franciszka z Asyżu 4 października odbyło się błogosławieństwo zwierząt domowych.

Odpust 2021

13 września 2021

W tegoroczny odpust parafialny mogliśmy posłuchać brata Piotra Kwiatka który uczył jak przezywać życie w rytmie wdzięczności.

Jak co roku nasza parafia wraz z parafią Świętej Trójcy odbyła swą pielgrzymkę do Matki Bożej Piekarskiej.

Po sześcioletniej posłudze naszą wspólnotę parafialną opuszcza z dniem 1 lipca 2021 roku br. Jacek Waligóra.

Bracia Mniejsi Kapucyni posługujący w tej parafii

serdecznie dziękują wszystkim parafianom i sympatykom

za wsparcie duchowe i materialne, za wszelkie ofiary

„tacy niedzielnej” wpłacane na nasze konto parafialne

lub składane do skarbony w kościele.