Ogłoszenia duszpasterskie

23 stycznia 2022 – 3. Niedziela Zwykła

 

 1. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy kwotę 5714 zł na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i domu katechetycznego. Bóg zapłać! Niestety rachunek za grudzień wyniósł aż 14 700 zł. Udało się podpisać umowę, która gwarantuje niższe ceny od 1 stycznia. Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu tego zaległego rachunku. Dziękujemy.

 2. Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie synodalne, które odbędzie się w środę 26 stycznia o godz. 18.00. Więcej informacji na stornie parafii i w gablocie.

 3. Nabożeństwo o uzdrowienie z błogosławieństwem olejami św. Szarbela odbędzie się w piątek o godzinie 19.30 w kościele. 

 4. Zapraszamy na wyjątkowy koncert kolęd, dzisiaj w niedzielę, 23 stycznia, o godzinie 17.00. Poza wspólnym kolędowaniem, chcemy też pomóc naszemu parafianinowi Mariuszowi Czechowi w zakupie całorocznego wózka, który umożliwi mu wyjeżdżanie poza jego mieszkanie i podjęcie aktywności zawodowej. Na ten cel będą zbierane ofiary. 

 5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: Zdzisław PĘDRACKI lat 81 z ul. Woźniaka . Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Bracia Mniejsi Kapucyni posługujący w tej parafii

serdecznie dziękują wszystkim parafianom i sympatykom

za wsparcie duchowe i materialne, za wszelkie ofiary

„tacy niedzielnej” wpłacane na nasze konto parafialne

lub składane do skarbony w kościele. 

 

Nasz adres

 • Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego - Bracia Kapucyni
 • ul. Ligonia 2, 41-902 Bytom
 • tel. +48 32 787 75 10
 • e-mail: pks_bytom (at) kuria.gliwice.pl
 • konto parafii: 97 1240 1343 1111 0000 2367 4543

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…