Pożegnanie brata Jacka | Galeria fotografii

27 czerwca 2021

Decyzją przełożonych zakonnych br. Jacek został skierowany do wspólnoty klasztornej w Krakowie, gdzie podejmie odpowiedzialną posługę dyrektora Dzieła Pomocy św. Ojca Pio. Za jego posługę w parafii oraz w pobliskich szpitalach dziękujemy mu z serca i życzymy potrzebnych łask Bożych i darów Ducha Świętego w nowej misji.

Fotografie: Mirosław Szostak

Bracia Mniejsi Kapucyni posługujący w tej parafii

serdecznie dziękują wszystkim parafianom i sympatykom

za wsparcie duchowe i materialne, za wszelkie ofiary

„tacy niedzielnej” wpłacane na nasze konto parafialne

lub składane do skarbony w kościele.