Nabożeństwo uzdrowienia

Św. Szarbel, wielki mistyk i cudotwórca z Libanu ciągle pomaga!

W piątek, 29 czerwca 2018 o godz. 19:30 odbędzie się kolejne nabożeństwo uzdrowienia połączone z namaszczeniem olejem św. Szarbela, wielkiego mistyka i cudotwórcy z Libanu. Jego ufna modlitwa do Boga już za jego życia wypraszała i ciągle wyprasza potrzebne łaski wiernym, którzy proszą go o pomoc i opiekę. Także w naszym kościele pragniemy przyzywać św. Szarbela jako naszego orędownika w trudnych sprawach, wobec których często pozostajemy zupełnie bezradni. Podczas każdego nabożeństwa będzie możliwość przyjęcia namaszczenia olejem, który w niewytłumaczalny sposób wydzielał się w olbrzymiej ilości z ciała Świętego. Dla nas to namaszczenie będzie szczególnym znakiem jego obecności pośród nas oraz wyrazem naszej wiary w jego świętość i skuteczność jego modlitwy do Boga, naszego miłosiernego Ojca, jedynego lekarza dusz. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!

Św. Szarbel ciągle pomaga swoim wstawiennictwem. O łaskach wyproszonych podczas naszych nabożeństw można więcej przeczytać TUTAJ.

Robimy nowe nagłośnienie do kościoła, aby lepiej słyszeć Słowo Boże.

Bardzo prosimy o wsparcie...

Remont nagłośnienia ma objąć wymianę wzmacniacza, okablowania, głośników oraz mikrofonów.
Koszt przedsięwzięcia został wyceniony przez firmę Rduh na kwotę ok. 39 000,- zł.

Jeśli możesz, pomóż!

Nasz adres

  • Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego - Bracia Kapucyni
  • ul. Ligonia 2, 41-902 Bytom
  • tel. +48 32 787 75 10
  • e-mail: pks_bytom (at) kuria.gliwice.pl
  • konto parafii: 97 1240 1343 1111 0000 2367 4543

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 


  

Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…