ŁUKASZ KOPEĆ, gwardian domu zakonnego i proboszcz parafii od 2017-07-01. 

Urodzony: 1981-11-03 Data imienin: 18 października Miejsce pochodzenia:  Częstochowa, archidiec. częstochowska. Pierwsze śluby czasowe: 2003-09-21 Święcenia kapłańskie 2009-05-16


TOMASZ GRABIEC, wikary i ekonom domu zakonnego i parafii, katecheta w I LO, duszpasterz młodzieży i studentów, odpowiedzialny  za Ruch Światło-Życie, Kręgi Rodzin Domowego Kościoła (Prowincjalny Moderator Ruchu Światło – Życie), Młodzieżowy Zespół Muzyczny, duszpasterz dzieci przedszkolnych. Urodzony: 1976-02-03 Data imienin: 22 wrzesień Miejsce pochodzenia: Wałcz; diec. koszalińsko-kołobrzeska Pierwsze śluby czasowe: 1996-09-22 Święcenia kapłańskie 2002-05-18 


HENRYK MASNY, kapelan emerytów i rencistów, opiekun Rodziny Radia Maryja i Żywego Różańca. Urodzony:1947-05-10 Data imienin: 14 lipiec Miejsce pochodzenia:Lędziny, archidiec. katowicka Pierwsze śluby czasowe: 1969-10-30 Święcenia kapłańskie 1975-06-01


GRZEGORZ SKOCZYLAS, kapelan Wojewódzkiego Szpitala  Specjalistycznego nr 4, odwiedza chorych na I piątki miesiąca. Asystent Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Urodzony: 1964-03-12 Data imienin: 3 wrzesień Miejsce pochodzenia: Wołczyn, diec. kaliska Pierwsze śluby czasowe: 1984-09-09 Święcenia kapłańskie 1990-06-23


JACEK WALIGÓRA, duszpasterz: asystent Młodzieży Franciszkańskiej Tau i Wspólnoty Franciszkańskiej TAU, opiekun Grupy Poznawania Słowa i Grupy Modlitwy św. Ojca Pio, duszpasterz ubogich, prezbiter II wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej, posługuje siostrom zakonnym. Urodzony: 1965-04-14 Imieniny: 17 sierpień Miejsce pochodzenia: Wolsztyn; diec. poznańska Pierwsze śluby czasowe: 1986-09-28 Święcenia kapłańskie: 1992-05-02


KRZYSZTOF TUREK,

Urodzony: 1965-06-20 Data imienin: 21 lipca Miejsce pochodzenia: Lipnica Wielka, diec. tarnowska Pierwsze śluby czasowe: 1986-09-28 Święcenia kapłańskie 1992-05-02


FRANCISZEK   ŻUR, gospodarz domu zakonnego i kościoła, konserwator, szafarz nadzwyczajny Komunii świętej. Urodzony:1943-08-14 Data imienin: 4 październik Miejsce pochodzenia:Mnich; diec. bielsko-żywiecka Pierwsze śluby czasowe: 1988-09-25 Śluby wieczyste: Kraków, 1992-09-17 Zainteresowania: hydraulika, pielgrzymki


ARTUR WŁADEK, duszpasterz młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, odwiedza chorych w I piątek miesiąca, opiekun Kręgu Rodzin Domowego Kościoła, Chóru parafialnego i LSO. Data urodzenia: 1987-07-27 Data imienin: 6 Październik Miejsce urodzenia: Zamość; diec. zamojsko-lubaczowska Pierwsze śluby czasowe: 2008-09-14 Święcenia diakonatu: 2015-05-16 Święcenia prezbiteratu: 2016-05-14 Zainteresowania: górskie wędrówki, sport

Dodaj komentarz