Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4

Msze św. w kaplicy szpitalnej pw. Matki Bożej Częstochowskiej są sprawowane codziennie: ● dni powszednie o godz. 18.30 ● niedziele i uroczystości o godz. 10.30 Sakramentu namaszczenia chorych udzielamy po Mszy św. niedzielnej i w ciągu tygodnia na salach chorych. Wizyta duszpasterska kapelanów w salach chorych odbywa się w godz. 15.00 – 20.00. W niebezpieczeństwie śmierci, kapelana można wezwać o każdej porze!

Kapelani: o. Grzegorz Skoczylas i o. Jacek Waligóra

Duszpasterstwo chorych w Szpitalu Zakaźnym w Bytomiu

Al. Legionów 49

Msza św. jest w każdą sobotę w świetlicy szpitalnej (sala nr 117) ok. godz. 16.00. Kapelan odwiedza chorych na oddziałach: w soboty od 15.30 do 17.00 oraz niedziele od godz. 10.30. Można wtedy skorzystać ze Spowiedzi św., otrzymać Sakrament Namaszczenia Chorych i Komunię św. W niebezpieczeństwie śmierci, kapelana można wezwać o każdej porze!

Kapelan: o. Jacek Waligóra

Duszpasterstwo chorych w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Bytomiu

Al. Legionów 49

Msza św. jest w każdy czwartek w świetlicy szpitalnej na II piętrze o godz. 11.00 Kapelan odwiedza chorych na oddziałach: w czwartki po Mszy św. oraz niedziele od godz. 11.00. Można wtedy skorzystać ze Spowiedzi św., otrzymać Sakrament Namaszczenia Chorych i Komunię św. W niebezpieczeństwie śmierci, kapelana można wezwać o każdej porze!

Kapelan: o. Jacek Waligóra

Dodaj komentarz